2011-09-16

Studentská karta Euro26 u Poštovní spořitelny + reklamace

Tak mi přišel leták od této banky, že si jako jejich klient můžu zřídit tuto studentskou slevovou kartu přes ně a to zadarmo. Tuž když je to zadarmo, proč ne. 
Začal jsem tedy prozkoumávat jejich webové stránky, kdeže si to můžu vlastně tu srandu vyřídit. No nenašel jsem! A navzdory tomu, že je to karta pro mladé, tak jsem dokonce zašel na poštu, kde jsem požádal a formulář k vyřízení. Poctivě jsem vyplnil jméno, školu a číslo účtu a odevzdal.

Po 13ti dnech mi dorazila zásilka do vlastních rukou. Překvapilo mě, že karta byla vyplněna rukou! (jak si takovou věc mohou dovolit v těchto IT dobách) a co mě zase tolik nepřekvapilo, že to mé jméno bylo napsáno špatně - dělá to dost lidí - o důvod víc tedy používat elektronickou formu.
No hned ten den jsem to byl reklamovat na finančním centru a snad mi tedy dojde nová. Tyto kartičky jsme si vyřizovali s bratrem současně, má je špatně, jeho ne, tak nevím, kdo to tam má na starosti...

Takže ve výsledku říkám, že je to sice fajn zadarmo, ale taky to tomu odpovídá. Kartičku raději nechám schovanou a budu používat svůj školní ISIC, který je nejenom mnohem hezčí, ale taky je na něm napsána škola. 

Tohle tedy nedoporučuju!


Doplnění k reklamaci: kvůli špatnému jménu jsem tedy šel 15.09. na finanční centrum, kde se mě ujala paní u "reklamací potvrzení" (dementní název na odbavovacím zařízení), ta celkem zmateně nakonec vyplnila novou žádost s tím, že pod interním kódem (612? / 613?) odeslala novou žádost s poznámkou "zadarmo - špatné jméno". Samozřejmě po měsíci nic, jdu tam znova 16.11. a náhodou (kvůli frontě v 10 dopoledne) se mě ujal velmi šikovný "Manažer regionálního finančního centra" Ing. Petr Blažek. Chopil se telefonu a volal na centrálu nějaké ženské, co to má na starosti. "Do týdne vám přijde nová" a hle 21.11. byla tady do vlastních rukou.

Tak nalepím doma vytištěnou průkazovku, bo nějaký dement tam vymyslel formát 2,5 x 3 cm, dolepím tu křívě nalepenou fólii a celou kartičku hodím do špulíku, bo je k ničemu. A uvidíme, jak to vyplní po lednu 2013, kdy mi končí platnost.


Žádné komentáře :

Okomentovat

Dotaz, připomínka, oprava?
(pokud máte problém s vložením příspěvku, vyzkoušejte to v prohlížeči Chrome)