2015-10-19

Mé nevyužité slevové kódy, vouchery, kupóny

Poměrně často zakopnu o nějaký více či méně užitečný slevový kód do různých eshopů. Přijde mi škoda si to nechat pro sebe, když by se to mohlo někomu hodit a tak raději zveřejňuji ty, které už nepotřebuji.

Alza.cz tomuto nákupnímu Gigantu se věnuji nepravidelně v samostatném příspěvku. Nezapomeňte mi jako odměnu posílat alzáky jako poděkování za nákup na adresu i.kost@seznam.cz, díky!


Cestovní pojištění AXA používám pravidelně pro základní pojištění při cestách do zahraničí, byť na víkend se slevou 
  • 50% standardně díky partnerské slevě (zkuste si taky hrát s číslem externalpartner v URL) (nebo přes tento odkaz)
  • Kupón O2EXTRA933U na 55%, který už dávno nemá fungovat...

Internetový registrátor a webhosting Wedos má u mě rovněž svůj speciální příspěvek, ale už se nevěnuji aktualizacím, protože to dělá mnoho jiných webů. Když nevíte, použijte slevový kupón WEDOS50 na 50% slevu na web hosting a 1% na nákup domény.Další povětšinou softwarové vychytávky udávám ještě tady, určitě čtěte! Pokud o nějakém víte, podělte se v komentáři nebo alespoň emailem. 

1 komentář :

  1. Už jste oprášili svou zimní výbavu? Přidejte si k ní nové kousky od Husky. Máte na ně 200 Kč slevu! Sleva platí při nákupu nad 999 Kč po zadání kódu "VYHODA200" do kolonky Bonus a platbě Era platební kartou do 15. 12. 2015 na www.huskycz.cz.

    OdpovědětSmazat

Dotaz, připomínka, oprava?
(pokud máte problém s vložením příspěvku, vyzkoušejte to v prohlížeči Chrome)