2012-03-07

Prostory k tréninku v Ostravě

Pokud sháníte prostory k tréninku v centru Ostravy, mohu nabídnout prostory Čapkovy sokolovny. Je zde možnost si pronajmout rozlehlou tělocvičnu nebo pro individuální lekce prostory se zrcadly, také je zde k dispozici klubovna i prostory k podnikání.

Budova sokolovny se nachází:
Sokolská třída 1918/46
702 00 Ostrava
49°50'43.745"N, 18°17'13.822"E
Spojení je zajištěno trolejbusy. Cílová zastávka je Hornická poliklinika od které je to ke vstupu asi 150 m. Dojezd je možný také autem, místo k parkování se při troše štěstí dá najít hned vedle vchodu. (ten se nachází na boční straně přilehlé k areálu koupaliště)

Je zde možné si pronajmout velkou tělocvičnu s plochou asi 420 m², pronájem činí 360 Kč / hod., vybavena je zvukovou aparaturou s přehrávačem CD. Povrch tvoří parkety.


Pro individuální tréninky je k dispozici také zmíněný prostor se zrcadly. Stavebně je to rozlehlá chodba tvaru písmene "L" na jejímž konci se nachází baletní zrcadla. Zde je položeno linoleum, zbytek je vyveden v hladké dlažbě. Osvětlení je taktéž dostatečné. Nájem zde činí 90 Kč / hod.


V místě je přítomná vrátná, která Vám také jistě zodpoví případné dotazy a vyřídí rezervaci termínu. Telefonický kontakt je 596 118 952, k dispozici je v pracovní dny od 13:00, v dopoledních hodinách je telefon obsluhován nezaručeně. Další informace na webových stránkách sokolovny.


Žádné komentáře :

Okomentovat

Dotaz, připomínka, oprava?
(pokud máte problém s vložením příspěvku, vyzkoušejte to v prohlížeči Chrome)